MAC Mekanik Valfler

Mekanik Valflerde operatör, mekanik bir cihazla temas ettiğinde direk veya makarayı doğrudan çalıştırmak için tasarlanmıştır.

Operatörler şunları içerir:
• Silindir Kam
• Buton
• Tek yönlü kaldıraç
• Kol silindiri kamı
• Whisker

3 ve 5 bağlantı noktalı konfigürasyonlarda mevcuttur.

MAC Hava Valfleri

MAC Valves serisinde geniş bir hava pilotuyla çalışan kontrol vanası yelpazesi bulunur. Bu valfler, desteği veya makarayı çalıştırmak için basınçlı hava sinyali kullanır.

• 3 ve 5 bağlantı noktalarında mevcuttur
• 2 ve 3 yollu çalışma
• Pilot ve yay dönüşlü veya pilot / pilot kontrol seçenekleri

Kontrol seçeneklerini pilot dönüşle birleştiren valfler için manuel, mekanik veya solenoid valf bölümlerimize bakın.
• M5 ila 2-1 / 2 ” bağlantı noktası boyutları
• Bireysel, alt taban veya manifolda montaj seçenekleri

Patlaç Valfleri (Pulse Valfler)

MAC Darbe Valfleri, ters jet torbalı filtreler ve toz toplayıcılar, pnömatik taşıma ve dökme malzeme taşıma gibi uygulamalarda mevcut diyafram teknolojisinin yerini alıyor.

Eskiyen Diyafram Valf Teknolojisine Güçlü Alternatif!

MAC patentli Pulse Valfleri, toz toplama gerektiren endüstriyel uygulamalara, işletme ve bakım maliyeti düşük bir valf sistemi alternatifi sunmak için geliştirildi. Eskiyen diyafram valf teknolojisine yenilikçi bir alternatif olarak doğan MAC patentli Pulse Valfleri; işletmeleri, diyafram valf sistemlerinin dezavantajlarından kurtarıyor.

MAC Patlaç Valflerin Avantajları

  • Eski diyafram teknolojisine göre 10 kat daha uzun ömürlüdür – diyafram yırtılması olmaz.
  • Filtrelerinizi daha etkili bir şekilde temizleyen ve sistemin çalışması sırasında atım miktarını azaltabilen daha iyi bir darbe profili ile sonuçlanır = basınçlı hava enerji tasarrufu.
  • Filtre ömründe potansiyel artış.
  • Yetersiz toz toplayıcı performansından kaynaklanan üretim sorunlarında potansiyel düşüş.

PV03
3/4" ve 1" için

PV06
1" 1/2" için

PV09
2" için

MAC Solenoid Valfler

MAC Solenoid Valflerinin benzersiz tasarım özellikleri, piyasadaki en uzun ömürlü, en hızlı etkili, yüksek akışlı ve tek tekrarlanabilir valf serilerinin üretilmesini sağlar.

MAC’in onlarca yıldır geliştirilen ve geliştirilmeye devam eden benzersiz tasarım özellikleri, piyasadaki en uzun ömürlü, en hızlı etkili, yüksek akışlı ve tek tekrarlanabilir valfleri üretmelerini sağlar. MAC Valfleri yapışmaz!

MAC Bullet Valfler

Bullet Valve® (BV), MAC’ın hava valfi teknolojisinde bir başka evrimi temsil ediyor. Bullet Valf, solenoid teknolojisini kullanır.

MAC Valves Avantajları:
– ÇOK AZ PARÇA
– UZUN ÖMÜRLÜ SOLENOİD
– TEK PARÇA POPPET / ARMATÜR
– DENGELİ TASARIM
– KONTAMİNE HAVADAN İZOLE EDİLMİŞ SOLENOİD
– KOLAY MONTAJ

Bullet Valve® (BV), MAC’ın hava valfi teknolojisinde bir başka evrimi temsil ediyor. Bullet Valf, solenoid teknolojisini kullanır. MAC konfigürasyonu benzersizdir, ancak valf dengeli bir tasarıma sahip olması – bir MAC valfinin imza özelliği – kaydırma kuvvetleri tutarlı bir şekilde yüksektir ve tepki süreleri giriş basıncı dalgalanmalarından bağımsız olarak tekrarlanabilir. BV kartuşunun (10mm, 14 mm ve 21 mm) 2 yollu ve 3 yollu konfigürasyonları mevcuttur.

MAC LBV Likit (Sıvı) Valfleri

MAC Sıvı Vana ürünleri serisi, yıllar içinde MAC’ ın performans özellikleriyle eşanlamlı hale gelen birçok aynı yenilikçi özellikten ve ilişkili faydalardan yararlanmaktadır.

MAC Advantage ™ Özellikleri

– 2 yollu, 3 yollu, değişken debili, doldurma ve dozaj valfleri
– Islatılmış ve ıslatılmamış (ortamla ayrılmış) solenoidler
– Doğru ve tekrarlanabilir dozlama
– Çift diyaframlı D-Flex ™ Teknolojisi
– Zorlu ortamlarda güvenilir çalışma

MAC Sıvı Vana ürünleri serisi, yıllar içinde MAC’ ın performans özellikleriyle eşanlamlı hale gelen birçok aynı yenilikçi özellikten ve ilişkili faydalardan yararlanmaktadır. Hızlı yanıt süreleri, güvenilir vites değiştirme kuvvetleri ve tekrarlanabilir sonuçlar, akışkan ürünlerimizden bekleyebileceğiniz avantajlardan sadece birkaçıdır. Orantılı Akış Kontrolleri (PFC’er), Akış-Geçiş valfleri, Tek ve Çift Diyaframlı (Ortamla Ayrılmış) valfler, Islanmış Solenoid valfler ve Dozaj Akışkan Pompaları, MAC’ın sıvı valf ürün ailesindeki ürün tekliflerinden birkaçıdır. Bu valfler, sızdırmaz performans gerektiren pnömatik uygulamalarda da harika çalışır. MAC Sıvı Vana ürün serisi, en zorlu uygulamalarda daha uzun süre dayanacak ve daha güçlü performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Geleneksel valf teknolojisine göre daha az aşınma noktası ile bu valfler uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır!